ارتقای وب سایت  پارت لودر

به گزارش روابط عمومی پارت لودر؛ وب سایت این مجموعه فعال در حوزه‌ی واردات،تامین و فروش لوازم یدکی ماشین آلات سنگین راهسازی از تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ بروز رسانی شده است و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس www.partloader-co.ir در دسترس کاربران و علاقه‌مندان قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، در به روزرسانی تازه‌ی وب سایت، بخش‌های فروشگاه،استعلام و …  به فهرست وبسایت اضافه شده است.

البته لازم به ذکر است که وب سایت www.partloader.ir نیز متعلق به این مجموعه می باشد که با ورود به هر کدام از وب سایت ها ،به وب سایت اصلی منتقل شده و می توانید از امکانات آن استفاده نمایید.

در این وب سایت و در قسمت فروشگاه ،سعی بر آن شده تا لیست محصولات با درج تصویر و مشخصات کامل آنها به نمایش درآید. همچنین در قسمت مقاتلات نیز،سعی برآن است تا با درج مطالب مفید در زمینه قطعات و دستگاه ها ،اطلاعات کاربران را بالا برده و در انتخاب و تصمیم گیری های آگاهانه نقشی داشته باشیم.
مدیر پارت لودر با اعلام این خبر گفت: به روز رسانی مرتب وب‌سایت با محصولات جدید و مقالات معتبر و مرتبط، پس از این به روز رسانی مد نظر است.
او همچنین افزود: پارت لودر وب سایت فعال در حوزه واردات،تامین و فروش لوازم یدکی ماشین آلات سنگین راهسازی است و پس از این به روزرسانی به دنبال ارائه‌ی محصولات جدید و مقالات معتبر و مرتبط جهت بالا بردن آگاهی بیشتر در سایت هستیم.

لوازم یدکی کاترپیلار

لوازم یدکی کوماتسو

لینک خبر در وب سایت رسمی

لینک خبر در وب سایت رسمی